• 10.03.21, 16:13

Linna pinnal asuvad ettevõtted saavad üürivabastsuse

Tallinna linnavalitsuse kavandatava täiendava abimeetmete paketiga on kavas aprilli lõpuni vabastada üüri maksmisest linnale kuuluvatel äripindadel tegutsevad kauplejad, toitlustajad ja teised piirangute alla jäävad ettevõtted.
Vanalinn on saanud kriisis valusalt pihta.
  • Vanalinn on saanud kriisis valusalt pihta.
  • Foto: Liis Treimann
Lisaks sellele on kavas ettevõtete linnale esitatud arveid tasuda kiiresti, jätkata väikeettevõtja digilahenduste toetusega ja vabastada linna spordiklubid ja alaliidud ruumi rendist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.06.25, 11:58
Digitaalne kliendikaart telefoni rahakotis – lihtne, nutikas ja internetita toimiv
Kliendikaardid on muutunud püsikliendiprogrammide lahutamatuks osaks, kuid traditsioonilised plastkaardid kipuvad kaduma või koju ununema. Ka mobiilirakenduste vahel pendeldamine ei ole alati mugav, lisaks võib internetiühenduse puudumine jätta soodustused saamata. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco värske lahendus viib kliendikaardi uuele tasemele – see salvestatakse sarnaselt lennupileti või pangakaardiga otse nutitelefoni rahakotti ehk Walletisse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele