Juunis alustas Logistika Pluss OÜ rõivatootja AS Baltikale laoteenuse pakkumist. Sellel nädalal lähevad esimesed Baltika kaubad teele Logistika Pluss ladudest. Aprillis sõlmitud laoteenuse leping aitab võrreldes senise töökorraldusega märkimisväärselt vähendada rõivatootja kulusid ning on viimaseks olulisemaks sammuks Baltika Grupi poolt eelmise aasta alguses alustatud restruktureerimise kavast.
Logistika Plussi ladudes toimub Baltika kauba käsitlemine kompaktselt ja keskkonnasäästlikult. Laoteenuse pakkujal on pikaaegne kogemus nii riiete, elektroonika kui ka toidukaupade vallas, mida Baltika laoteenuse pakkujas otsib.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.