Uuenev Venipak kavatseb Eestis investeerida 200 000 eurot
Rahvusvaheline pakiveoettevõte Venipak kavatseb Eestis investeerida 200 000 eurot ning avada 2022. aastal pakkide sorteerimiskeskused Türil ja Viljandis, plaanides mõlemas võtta tööle 50 inimest.
Eelmisel aastal avas ettevõte uue sorteerimiskeskuse Jõhvis, investeerides 100 000 eurot. Sel nädalal uut visuaalset identiteeti esitlenud Venipak suurendab ka Tallinna sorteerimiskeskuse võimsust, teatas Venipak.
Kui alguses suhtuti iseteeninduskassade saabumisse suure umbusuga ning nende kasutuselevõtt oli aeglane ja vastuoluline, siis täna tehakse paljudes poodides juba pea pooled ostud just iseteenindusalas. See, mis sai alguse tehnoloogilise uuendusena toidupoodides, on tänaseks kujunenud suuremaks muutuseks kogu jaekaubanduses. Kuidas see kõik meie argipäeva muutnud on ja millised muudatused on ees?