Sanitexi juht Eigo Siimu, kes on juhtinud ettevõtet 2022. aasta algusest, lahkus möödunud aasta lõpus ametist ning on alustanud tööd tegevjuhina Scandagra Eesti AS-is, mis on üks juhtivaid põllumajandustoodete ja -teenuste pakkujaid Eestis.
Eigo Siimu juhtis viimased kolm aastat hulgi- ja logistikaettevõtet Sanitex OÜ, olles varasemalt olnud ka Sanitexi kommertsjuht. Tema juhtimise all omandas Sanitex 2024. aastal ettevõtte French Gourmant. Eigo Siimul on pikaajaline tegevjuhtimise kogemus nii logistika- kui müügi valdkonnas. Lisaks on ta tuntud brändi Woolish üks asutajatest.
Kaubaaluste transport on paljude ettevõtete igapäevane osa – kaup komplekteeritakse, alus pannakse teele ja arve saadetakse järele. Samas võivad just kaubaaluste logistikas tehtud väikesed operatiivsed otsused mõjutada märkimisväärselt ettevõtte kulusid. Lisaks rahalisele võidule on optimeerimine ja läbimõeldud logistika eriti oluline praegu, mil sektoris terendab tööjõupuudus.