• 23.05.25, 11:15

Kaupmeestele tehisaruga reaalajas hinnastamist pakkuv Eesti idufirma sai 85 000 eurot

Tehisintellektil põhinevat hinnastamisplatvormi arendav tehnoloogiaettevõte OÜ Bebotech kaasas erainvestoreilt 85 000 eurot, et viia reaalajas hinnastamise automatiseerimine ka Euroopa kaupmeesteni.
Platvormi eesmärk on olla kohandatav igas turuolukorras, kaubagrupis ja piirkonnas, kinnitas kaasasutaja Siim Brazier.
  • Platvormi eesmärk on olla kohandatav igas turuolukorras, kaubagrupis ja piirkonnas, kinnitas kaasasutaja Siim Brazier.
  • Foto: Bebo
Aprillis vormistati Infopanga andmeil ka OÜ Tehnopol Ventures tulek nende osanike sekka 1,96 protsendiga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.06.25, 15:57
Millised on nutikad lahendused kauba liigutamiseks?
Iga päev liiguvad tuhanded kaubad ladudest poodidesse, ehitusobjektidele, tööstustesse ja mujale. Toimiva tarneahela üheks aluseks on nutikas kaubakäsitlus. See, kuidas kaupa liigutatakse, mõjutab otseselt töö sujuvust, töötajate heaolu ja kauba seisukorda. Loe, kuidas õigesti valitud tõsteseadmed muudavad kauba teisaldamise kiiremaks, lihtsamaks ja ohutumaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele