• 23.05.25, 14:35

Riigi abilaen viis hulgimüüja pankrotti. Omanik: “Alustasin uue äriga”

Covidi ajal saadud riiklik kriisilaen ei toonud loodetud leevendust, vaid viis tuntud hulgimüügifirma Marjaveski pankrotti. Nüüd aga proovib ettevõtte tuumik saada käima ettevõtet, mis tegeleb pigem marjade jaemüügi ja ekspordiga.
Marjaveski pakkus La Froza kaubamärgi all külmutatud marju ning aia- ja metsasaadusi
  • Marjaveski pakkus La Froza kaubamärgi all külmutatud marju ning aia- ja metsasaadusi
  • Foto: Unsplash
Marjaveski oli aasta alguses suurima maksuvõlaga kaubandusettevõte. Maksuvõlg küündis lõpuks 306 780 euroni. Ettevõte on ametlikult pankrotis alates tänavuse aasta 24. märtsist.

Seotud lood

Uudised
  • 10.04.25, 13:57
Maksuvõla taak | Mutri- ja poldiäri vajus võlamülkasse ka uue firmaga
Omanik: “Osa võlga sai äsja tasutud, peaks juba väiksem olema”.
Aastaid saneerimisel olnud kinnitusvahendite müüja Janere äri liikus mõne aja eest uude firmasse Janere Trade, millel on nüüd samuti maksuvõlg.
Uudised
  • 20.05.25, 12:34
Pesuärimees Indrek Rahumaa tahab äsja ostetud Baltika paari kuuga kasumisse viia
Varem rõivabrändidega PTA ja Klementi kätt proovinud ettevõtja Indrek Rahumaa ütles, et loodab juba tänavu teisel poolaastal äsja omandatud rõivatootja Baltika kasumisse viia.
Uudised
  • 16.05.25, 14:19
Diivaniparadiisi juht Ahti Rattasep: Eesti mööblitootjad segavad mööblimüüjate tööd
Inimesed on masstoodangust tüdinenud
Eesti mööblitootjad peaksid keskenduma tootmisele, mitte oma tehaseputkast otsemüügile, mis rikub turu tasakaalu ja segab spetsialiseeritud jaekaupmeeste tööd, leiab Diivaniparadiisi juht Ahti Rattasep. Samas rändab kohalik mööbel pigem välismaale ning Eesti poeriiulid täidavad Poola ja Hiina tooted.
Uudised
  • 19.12.24, 15:10
TOP 9 | Maksuvõlglased jae- ja hulgikaubanduses “Covidi kriisilaen ja riigi jäikus viisid firma põhja”
Nelja kaubandusfirma - toidu- ja esmatarbekaupade jae- ja hulgimüüja -maksuvõlg ületab detsembri keskpaiga seisuga 100 000 euro piiri ning suurima maksuvõlaga ettevõte ka 200 000 euro piiri.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.06.25, 11:58
Digitaalne kliendikaart telefoni rahakotis – lihtne, nutikas ja internetita toimiv
Kliendikaardid on muutunud püsikliendiprogrammide lahutamatuks osaks, kuid traditsioonilised plastkaardid kipuvad kaduma või koju ununema. Ka mobiilirakenduste vahel pendeldamine ei ole alati mugav, lisaks võib internetiühenduse puudumine jätta soodustused saamata. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco värske lahendus viib kliendikaardi uuele tasemele – see salvestatakse sarnaselt lennupileti või pangakaardiga otse nutitelefoni rahakotti ehk Walletisse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele