Autor: Kaubandus.ee • 11. märts 2019

Ülemiste keskus pidas sarikapidu

Reedel peeti uuenevas Ülemiste keskuses sarikapidu, kus osales 240 ehitajat ning keskuse laiendustöödega seotud inimest. Uuenenud Ülemiste keskus avatakse juunis 125 000 ruutmeetril tegutseva Baltimaade suurima kaubandus- ja meelelahutuskeskusena.
Ülemiste keskuse laiendus
Foto: Ülemiste keskus

Ülemiste keskuse tegevjuhi Guido Pärnitsa kinnitusel kulgevad keskuse laienduse ehitustööd plaanipäraselt ning 98% rendipindadest on lepingutega kaetud.

„Traditsiooniline sarikapidu on meiepoolne siiras tänu kõikidele igapäevaselt Ülemiste keskuse ehitusprotsessiga seotud inimestele,“ lisas ta.

Uuenenud Ülemiste keskus avatakse käesoleva aasta juunis koos Euroopa moodsaima kinoga (Apollo) ja O'Learys meelelahutuskeskusega. Keskusesse tulevad veel People Fitness spordiklubi, suur laste batuudikeskus Trampolino, bowling, Vapiano restoran, lemmikloomakeskus Pet City jpm. Laiendusega suureneb ka LPP Retail kaupluste ning Sportlandi müügipind, mille tulemusel saab viimasest Baltimaade suurim spordipood.

Foto: Ülemiste keskus

“Ehitusobjektina on Ülemiste keskuse laiendus suureks väljakutseks. Sellise keerukusastme juures on hädavajalik kogenud platsimeeskonna olemasolu ning professionaalne tellija,” ütles sarikapeol Fund Ehituse juhatuse liige Eiki Rump.

Ülemiste keskuse kolmanda laiendusetapi arhitektideks on AMB International (Norra) ja kodumaine ettevõte Novarc Group AS, sisearhitektuuri autorid on Priit Põldme ja Reet Sepp Joonprojektist. Ülemiste keskusesse lisandub laiendustöödega 13 000 ruutmeetrit kaubandus- ja meelelahutuspinda. Mugavamaks külastuseks rajatakse keskusesse 235-kohaline maa-alune parkla. 36 miljonit eurot maksvate tööde tulemusena tegutseb Eesti suurim kaubandus- ja meelelahutuskeskus 2019. aasta suveks juba 125 000 ruutmeetril.

Liitu Kaubanduse uudiskirjaga!
Heli KünnapasKaubandus.ee toimetajaTel:
Maarit EermeKaubandus.ee juhtTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700