Autor: Kaubandus.ee • 5. detsember 2019

DEICHMANN avas juba kolmanda kaupluse Eestis

5. detsembril avas Saksa päritolu jalanõude jaemüügikett DEICHMANN Eestis oma kolmanda kaupluse, mis asub Tallinnas Postimaja keskuses.

„Eestimaalased võtsid DEICHMANNi kaubamärgi kiirelt omaks ja esimese kahe poe tulemused vastavad igati meie ootustele. Oleme Eestisse tulekuga väga rahul,” lausus ettevõtte Balti regiooni müügijuht Živile Bložiene. Ta lisas, et eestlased eelistavad võrreldes teiste Balti riikidega enam ehtsast nahast jalanõusid. Lisaks sellele ostetakse palju hooajatrendide kõige moodsamaid mudeleid ja erikollektsioone.

Saksa päritolu DEICHMANN näeb Eestis ja teistes Baltiriikides head kasvupotentsiaali ning plaanib tuleval aastal avada siin veel kauplusi. „Meil on Eestis kindel soov laieneda, kuid täpne kaupluste arv sõltub olemasolevatest ja meile sobivatest kaubanduspindadest. Lisaks käib töö selle nimel, et avada eestikeelne veebipood,“ rääkis Bložiene.

Tänaseks on DEICHMANN esindatud kõigis kolmes Balti riigis kokku 23 kauplusega, millest 19 asuvad Leedus, 3 Eestis ja 1 Lätis. Lisaks on ettevõttel Leedus edukas e-pood.

Postimaja keskuses asuv kauplus on 372 ruutmeetrit ning seal on esindatud ligi 14 000 kingapaari. Varasemalt on avatud kauplused Nautica ja Kristiine keskuses Tallinnas.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700