Autor: Kristi Kool • 1. aprill 2020

Hotelliettevõtjad koroonaviiruse mõjust: tulevik on suur küsimärk

Viimastel aastatel Eestis buuminud hotelliturg on äraootaval seisukohal. Kauaks koroonaviiruse mõju püsima jääb, näitab aeg, leidsid Colliersi ärikinnisvara seminaril BREL Forum Eestis tegutsevad hotelliettevõtjad ja -juhid.

“Viiruse teemat võiks emotsionaalses plaanis rahulikult võtta, aga kui vaadata olukorra eskaleerumist viimaste päevadega, siis numbritesse jõuab koroona kindlasti ja on juba jõudnud,” tõdes Sten Tikk, Tartu Hektor Design Hostelsi ja Tallinna Hektor konteinerhotelli asutaja. Tema sõnul on olukord keeruline, sest tegu on järsult tekkinud kriisiga, kus suur hulk inimesi otsustab korraga reisimisest loobuda.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700