• 07.10.20, 16:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jaekaubanduse TOPi esikolmik

7. oktoobril tunnustati pidulikult Kaubanduse Aastakongressil 2020 Vene Kultuurikeskuses Äripäeva Jaekaubanduse TOPi võitjad.
(Vasakult) KB Auto Eesti juhatuse liige Karl Biltse, Tavidi tegevjuht Jüri Martin ja Auto-Bon Baltic tegevjuht Andrus Kuus.
  • (Vasakult) KB Auto Eesti juhatuse liige Karl Biltse, Tavidi tegevjuht Jüri Martin ja Auto-Bon Baltic tegevjuht Andrus Kuus.
  • Foto: Raul Mee
Möödunud aasta majandustulemuste põhjal oli Eesti edukaim jaekaupleja TAVID AS, kes tegeleb väärismetallide müügi, valuutavahetuse ja makseteenuste osutamisega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.03.26, 12:12
Transpordikulud kontrolli alla: kuidas kaubaaluste tarnekuludelt kokku hoida
Kaubaaluste transport on paljude ettevõtete igapäevane osa – kaup komplekteeritakse, alus pannakse teele ja arve saadetakse järele. Samas võivad just kaubaaluste logistikas tehtud väikesed operatiivsed otsused mõjutada märkimisväärselt ettevõtte kulusid. Lisaks rahalisele võidule on optimeerimine ja läbimõeldud logistika eriti oluline praegu, mil sektoris terendab tööjõupuudus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele