• 17.05.24, 11:37

E-smaspäeva lehte külastati seekord vähem

“Ootuspärasest madalam külastajate arv, kuigi nähtavus ei olnud väiksem,” kirjutas E-kaubanduse Liidu tegevjuht Tõnu Väät.
E-smaspäeva kampaanialeht
  • E-smaspäeva kampaanialeht
  • Foto: E-Kaubanduse Liit
3. mail toimunud E-smaspäeva lehte külastas ööpäeva jooksul 31 500 erinevat inimest, see on 23% võrra vähem, kui märtsikuus toimunud E-smaspäeva - siis külastas ametlikku kampaanialehte 41 000 inimest.

Seotud lood

Uudised
  • 13.03.24, 14:46
E-smaspäev mitmekordistas kauplejate päevase müügitulu
Lisatud kaupluste, Maksekeskuse ja Montonio kommentaarid!
Masust hoolimata kogusid E-smaspäeval osalevad kauplejad 3-4 korda suurema müügitulu kui tavapäevadel. Kaardistasime mitme tuntud veebikauplejaga värsked müügitulemused ja rääkisime Maksekeskuse ning Montonioga turutrendidest.
Uudised
  • 11.03.24, 11:52
E-smaspäev üllatab seekord eriti heldete pakkumistega
Eesti E-kaubanduse Liidu korraldatud aasta esimesel E-smaspäeval osaleb üle 300 veebipoe. Seekord paistab silma, et kauplejate allahindlused on väga helded.
Uudised
  • 01.04.24, 09:36
Eesti E-kaubanduse Liit sai uue juhatuse
Eesti E-kaubanduse Liidu üldkogu valis liidule järgmiseks kaheks aastaks uue 13-liikmelise juhatuse. Liidu juhatuse esimehena alustab Henri Kruusel (Sportland) ning aseesimehena Mait Mäesalu (Solutional OÜ).
  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Viimased uudised

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele