Suurtel jaekettidel on kasutuid ruutmeetreid liiga palju, mistõttu on nende konsolideerumine või uste sulgemine vägagi tõenäoline stsenaarium, ütles KPMG juhtimiskonsultatsioonide valdkonna juht Tarmo Toiger jaekettide ühisseminaril.
Tarmo Toiger jaekettide-tootjate-hulgikaupmeeste ühisseminaril

Seotud lood

Uudised
  • 05.03.25, 10:08
Rimi Balti ärid müüdi 1,3 miljardiga maha
Täiendatud kommentaaridega pressikonverentsilt!
Rootsi jaekontsern ICA Gruppen müüb Rimi Balti ärid 1,3 miljardi euro eest taanlaste Salling Groupile.
Uudised
  • 05.07.24, 15:45
Jaekettide turuosas muutusi ei ole, kuid väiksemad jaeketid kasvasid turust kiiremini
Eelmine aasta oli jaekettide jaoks edukas, kus kasvasid nii müügitulu kui ka kasumid, välja arvatud ühe erandiga. Kõige enam suutis enda müügitulu kasvatada aga OG Elektra.
TOP
  • 14.02.25, 12:27
TOP 15 | Kaks suurt jaeketti tegid ägedad tulemused, teised tammuvad paigal
Tänane majanduskeskkond on viinud jaeketid olukorda, kus rebimine käib iga kliendi nimel. Viimase nelja kvartali jooksul on suutnud tulemusi märgatavalt kasvatada vaid üksikud, teistele on osaks saanud paigalseis või suisa langus.
Uudised
  • 05.03.25, 11:55
Galerii: jaekettide-tootjate-hulgikaupmeeste ühisseminar
4. märtsil toimus T1 Cinamon kinos jaekettide-tootjate-hulgikaupmeeste ühisseminar “Pidurdame hinnatõusu, suurendame mahte”.
  • ST
Sisuturundus
  • 10.08.26, 13:51
Akurevolutsioon ja autonoomsed robotid: Kärcher OÜ tähistab 15. aastat Eestis
Tänavu tähistab maailma juhtiva puhastustehnoloogia tootja ametlik esindus Kärcher OÜ oma 15. tegutsemisaastat Eesti turul. Selle aja jooksul on peamiselt kvaliteetsete survepesurite järgi tuntud brändist saanud Eesti ettevõtete ja kodude asendamatu partner, kes kujundab puhastusvaldkonna trende autonoomsete robotite, akutehnoloogia ja keskkonnasäästlike lahendustega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele