• 26.03.26, 07:00

Diivanimüüja katsetas julget ideed: kauplus ilma teenindajata toimib paremini, kui arvasime!

Kui tavapärases mööblipoes ootab klienti ees müügikonsultant, siis Sofaservice läks teist teed. Iseteeninduslik showroom on kujunenud toimivaks ärimudeliks, mis sobib üllatavalt hästi just tänasele kliendile, rääkis ettevõtte asutaja Kalev Pagar.
Sofaservice on tegutsenud 2015. aastast alates ning toimetab täna kahe showroomiga Viimsis ja Tabasalus. Järgmisena plaanitakse laieneda Tartusse ning samal ajal kaardistatakse võimalusi sisenemiseks Soome turule.
  • Sofaservice on tegutsenud 2015. aastast alates ning toimetab täna kahe showroomiga Viimsis ja Tabasalus. Järgmisena plaanitakse laieneda Tartusse ning samal ajal kaardistatakse võimalusi sisenemiseks Soome turule.
  • Foto: Kaubandus.ee

Seotud lood

Saated
  • 11.03.26, 09:38
Analüütik: mööblisektori madalseis võib olla läbi
Mööblisektori käive kasvas aastaga veidi üle kolme protsendi, mis võib viidata turu stabiliseerumisele pärast viimaste aastate langust. Samas näitab Infopanga raport, et suurem osa kasvust tuleb üksikutelt suurematelt ettevõtetelt.
Uudised
  • 18.12.25, 11:12
Rug Mööbel kasvatas müügitulu 22% ja valmistub uute poodide avamiseks
Eesti mööblimüüja Rug Mööbel lõpetas mulluse majandusaasta tugeva müügitulemusega ning näitab ka 2025. aastal jätkuvat kasvutempot. Ettevõte plaanib kasvatab nii kaupluste arvu kui ka kasumlikkust ning näeb arenguruumi ka välisturgudel.
Uudised
  • 17.06.25, 12:44
IKEA avab Pärnus oma Baltikumi esimese väikepoe
IKEA esimene väikepood Baltikumis avab uksed 3. juulil Pärnus. 1500 ruutmeetri suurune pood asub värskelt uuenenud Suve keskuses aadressil Riia mnt 131.
Uudised
  • 16.05.25, 14:19
Diivaniparadiisi juht Ahti Rattasep: Eesti mööblitootjad segavad mööblimüüjate tööd
Inimesed on masstoodangust tüdinenud
Eesti mööblitootjad peaksid keskenduma tootmisele, mitte oma tehaseputkast otsemüügile, mis rikub turu tasakaalu ja segab spetsialiseeritud jaekaupmeeste tööd, leiab Diivaniparadiisi juht Ahti Rattasep. Samas rändab kohalik mööbel pigem välismaale ning Eesti poeriiulid täidavad Poola ja Hiina tooted.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 09:00
Kadude ennetamine jaekaubanduses: tehnoloogiline lähenemine riskide vähendamiseks ja kasumlikkuse hoidmiseks
Jaekaubanduses keskendutakse sageli müügi kasvatamisele ja kliendikogemuse parandamisele, kuid sama oluline on vältida olukordi, kus kaup või müügipotentsiaal kaob. Vargused, hinnavead, töötajate eksimused ja tehnilised tõrked võivad tekitada märkimisväärseid kahjusid, mistõttu on kadude ennetamine (loss prevention) kujunenud strateegiliseks riskijuhtimise osaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele