Kella 14 paiku oli R-Kioskis palju uudistajaid, uuriti hindu ja arutati euro üle. Kiosk ei olnud jõudnud kõiki kaupu hinnasiltidega varustada. Nende kaupade maksumus, mis riiuliserval hinnainfot omasid, oli näidatud vaid eurodes.
Paljude kaupade juures polnud aga üldse mingit teavet hinna kohta, see oleks selgunud alles R-Kioski kassas. Kassas fikseeriti triipkoodi järgi hind eurodes ja ostja palvel arvutas müüja selle kroonidesse ümber.
Ajal, mil Äripäeva ajakirjanik R-Kioskis viibis, kasutasid inimesed ostude sooritamiseks vaid kroone. Müüjad andsid raha tagasi aga eurodes.
Viru Keskuse peasissepääsudele kleebitud sildid näitasid, et kaubanduskeskus on täna suletud.
Vabaduse väljakul ja Foorumi majas asuvates Swedbanki kontorites mingeid järjekordi ega tunglemist ei olnud.
Pärnu maantee viadukti kõrval asuvas Favora tankla kaupluses olid hinnad varasemal kujul ehk suurelt Eesti kroonides ja sama sildi serval eurodes. Kaardimaksed töötasid.
Leti taga seisnud ostjad, kelleks oli kolm neljakümnendates eluaastates ja lõbusas tujus meest, avaldasid imestust, miks nad saavad harjumuspärase paberraha asemel tagasi metallraha.
"Miks ma sellist raha tagasi saan, kas pean nüüd omale uue rahakoti ostma," kommenteeris üks meestest. "See on aus raha, ei põle," viskas noor meesmüüja vastuseks nalja.