Autor: Kaubandus.ee • 29. märts 2018

Cleveron suurendab koostööd Zaraga

Cleveron Flex
Foto: Cleveron
2018. aasta mais avab Inditex maailma suurima Zara kaupluse Stratfordis Londonis. Cleveron paigaldab sinna kaks kliki ja korja iseteeninduslikku pakiautomaati.

Eelmise aasta 28. septembril teatas Viljandis pakiautomaate tootev Cleveron, et nad on juba üle aasta koostööd teinud maailma ühe suurima moekaupade müüjaga, Hispaania Inditexiga, kelle värskeimas Zara kaupluses Hispaanias avati 8. septembril Cleveron Flex pakirobot, mis oli võimeline ladustama kuni 700 pakki.

Stratfordi Londonisse rajatava Zara kaupluse puhul eeldatakse, et pakkide kogus saab olema kordades suurem, kui eales nähtud. Inditexi sõnade kohaselt pakub uus kauplus radikaalset uut kontseptsiooni, mille keskmes on tehnoloogia ning kaupluse eesmärk on muuta klientide ostukogemust. Inditexi esimees ja tegevjuht Pablo Isla rääkis, et uus pood tähistab järgmist verstaposti ettevõtte strateegias, kus kauplus on veelgi rohkem integreeritud veebimaailmaga. See määratleb nende identiteedi ettevõttena.

Stratfordi esinduskauplusesse paigaldab Cleveron kaks iseteeninduslikku pakiautomaati, mis suudavad kuni 2400 pakki ladustada.

Allikas: Cleveron

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700