Teenindajad soovivad paremaid juhte ja mõistvamaid kliente
Tele2 viis läbi uuringu, kust selgus, et teenindajatele valmistavad väga palju meelehärmi ebaviisakad kliendid. Samuti tuli välja, et ettevõtte juhi roll on paljude probleemide lahendamisel olulisem, kui arvata võiks.
28. aprillil toimunud Teeninduskonverentsil 2022 rääkis koolitus- ja testostufirma Trendline tegevjuht Eero Palm, kuidas teenindada klienti ning millised reeglid tuleks eelnevalt ka ettevõttes paika panna.
"Enne, kui hakata kliendile midagi müüma, tuleb temaga kõigepealt tuttavaks saada," ütles müügitreener Urmas Kamdron Teeninduskonverentsil 2022, kus ta tõi välja tähtsamad punktid selle kohta, kuidas kliendiga parem kontakt saavutada.
„Ma kirjutasin teile juba e-maili. Siis kirjutasin Facebookis. Ja nüüd helistan, sest keegi ei ole vastanud.“ See on olukord, mida klient ei peaks kunagi kogema. Kahjuks tuleb seda ilmselt ette rohkem, kui tahaksime tunnistada.