Veebipoest teeb oste kaheksa inimest kümnest. Foto: LIIS TREIMANN
Eesti E-kaubanduse Liidu ja rahvusvahelise meediaagentuuri Mindshare koostöös korraldatud üle-eestilisest küsitlusest tuli välja, et 74% vastajatest ostab veebipoodidest kaupu ja teenuseid vähemalt kord kuus.
Omniva uuendab ka sel aastal pakiautomaadivõrgustikku ning selle käigus kasvab pakiautomaatide arv ligi 370ni. Paigaldatakse ligi 40 uut ning vahetatakse välja 49 vananenud pakiautomaati. Lisaks on plaanis laiendada pakiautomaate täiendavate lahtritega.
Ettevõtjate jaoks on kulude optimeerimine olulisem kui kunagi varem. Coop Pank on astunud sammu edasi ning pakub oma klientidele võimalust saada tagasi kõik Montonio makselahenduste kulud. See tähendab, et Coop Panga äriklientidel on võimalik makseid vastu võtta tasuta!