• 13.03.26, 11:07

Eesti E-kaubanduse Liit sai uue juhatuse

Eesti E-kaubanduse Liidu üldkogu valis liidule uue juhatuse koosseisu ja kinnitas juhatuse esimehe.
E-kaubanduse Liidu juhatuse esimees Kaire Koik.
  • E-kaubanduse Liidu juhatuse esimees Kaire Koik.
  • Foto: Eesti E-kaubanduse Liit

Seotud lood

Uudised
  • 19.02.26, 11:41
Väikepakid kolmandatest riikidest panevad turujärelevalve surve alla
Möödunud aastal viisid Eesti turujärelevalve asutused läbi üle 4300 menetluse, kontrollides tuhandeid tooteid kemikaalidest ja mänguasjadest kuni meditsiiniseadmete ja rehvideni. Suurimaks proovikiviks on kiiresti kasvanud e-kaubandus, mis toob ohtlikud kaubad Eestisse üha sagedamini väikepakkidena.
Uudised
  • 19.02.26, 16:37
Venipak: Aasia e-poed ja pakiveoteenuste kasv muudavad e-kaubandust Eestis
Eestlaste ostuharjumusi mõjutab üha enam piiriülene e-kaubandus ja pakkide saatmine kulleritega. Venipaki hinnangul kujundavad veebipoed, eriti Aasia platvormid, ümber seda, kuidas inimesed ostavad ja kuidas kaubad tarneahelates liiguvad.
Uudised
  • 26.02.26, 17:28
Väiketootja: läbilöök on võimalik ka ilma suurte jaekettideta
Jaekettide riiulile pääsemist peetakse sageli väiketootja edu mõõdupuuks, kuid Minna Sahvri asutaja Siret Elmi sõnul ei ole see sugugi ainus ega tingimata vältimatu tee kasvuni.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.01.26, 16:12
Selveri kliendikogemus: OIXIO on väärt partner, sest mõtleb meie äriga kaasa
Selver on Eesti jaekaubandusmaastikul tegutsenud juba üle 30 aasta. Selle aja jooksul on füüsiliste poodide kõrvale tekkinud e-kaubandus, kassajärjekordade kõrvale iseteeninduskassad ning mitmed digitaalsed lahendused. Paralleelselt on Selver järjepidevalt arendanud oma protsesse ja automatiseerinud igapäevatööd, et pakkuda klientidele jätkuvalt parimat ostukogemust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele