• 02.09.24, 10:00

Lidl kasvab jõudsalt, lähenedes Prismale ja OG Elektrale

Lidl kasvas viimasel majandusaastal konkurentidest kiiremini, lähenedes käibelt suurematest jaekettidest Prismale ja OG Elektrale.
Lidl kasvab jõudsalt, lähenedes Prismale ja OG Elektrale
  • Foto: Andras Kralla
Lidli majandusaasta lõpeb tavapärasest hiljem, kui ettevõte lööb numbrid lukku veebruari lõpu seisuga. Nüüdseks avalikustatud aruandest on näha, et kui kiiremini kasvanud konkurendid suurendasid aasta jooksul müügitulu 10-11 protsenti, siis Lidli käive paisus 12 kuuga pea 13 protsenti.

Seotud lood

Uudised
  • 30.08.24, 15:09
Lidl lõpetas majandusaasta kopsaka kahjumiga
Lidl Eesti OÜ lõpetas möödunud majandusaasta 156,7 miljoni eurose müügitulu ja 21,9 miljoni eurose kahjumiga.
Uudised
  • 05.07.24, 15:45
Jaekettide turuosas muutusi ei ole, kuid väiksemad jaeketid kasvasid turust kiiremini
Eelmine aasta oli jaekettide jaoks edukas, kus kasvasid nii müügitulu kui ka kasumid, välja arvatud ühe erandiga. Kõige enam suutis enda müügitulu kasvatada aga OG Elektra.
TOP
  • 05.06.24, 08:45
Mis jaemüügifirmad kasvatasid käivet kõige kiiremini?
Äripäeva Infopanga jae- ja hulgimüügifirmade mai lõpus ilmunud kvartaliraportist selgusid muu hulgas kõige kiiremad jaekaubanduse käibe kasvatajad viimase nelja kvartali lõikes.
  • ST
Sisuturundus
  • 12.05.25, 08:30
PAX ja NixPAY toovad nutikad makselahendused igasse kaubanduskeskkonda
Makseterminalid on viimastel aastatel teinud läbi suure arenguhüppe. Kui varem täitsid nad üksnes maksete vastuvõtmise rolli, siis tänapäeva nutikad makseterminalid pakuvad võimalusi, mis toetavad aktiivselt ärikasvu. PAX Technology Android-põhised makseterminalid ja Nixori NixPAY tarkvara on selle arenguhüppe eesotsas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele