Autor: Maarit Eerme • 8. mai 2015

Kaubamaja Toidumaailmas iseteeninduskassad

Täna avati Tallinna Kaubamaja Toidumaailmas lisaks tavakassadele PartnerEkspressi iseteeninduskassad ning kasutamiseks ei pea eraldi lepingut sõlmima.

Iseteeninduskassasid saavad mugavalt kasutada kõik Partnerkaardi, Partner Pangakaardi ja LHV Partner Krediitkaardi kasutajad.

„Peame ülimalt oluliseks klientide rahulolu ja kiire elutempoga kaasaskäimist. PartnerEkspressi iseteeninduskassad annavad hea võimaluse mugavaks ja kiireks ostlemiseks ka näiteks tipptunni ajal,“ rääkis Kaubamaja ASi tegevdirektor Erkki Laugus. „Üheks suurimaks eeliseks on, et teenuse kasutamiseks ei pea sõlmima eraldi lepingut, piisab vaid Partnerkaardi olemasolust,“ lisas Erkki Laugus.

Praegu on iseteeninduskassasid võimalik kasutada Tallinna Kaubamaja Toidumaailmas, 13. mail avatakse PartnerEkspressi kassad ka Tartu Kaubamaja Toidumaailmas.

Kaubamaja AS on Tallinna Kaubamaja Gruppi kuuluv ettevõte, kuhu kuuluvad veel Selver AS, Selver Latvia SIA, Kulinaaria OÜ, Viking Security AS, Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS,

Tartu Kaubamaja Kinnisvara OÜ, SIA TKM Latvija, KIA Auto AS, AS Viking Motors, KIA Auto UAB, Forum Auto SIA, TKM Auto OÜ, OÜ TKM Beauty, OÜ TKM Beauty Eesti, AS TKM King ning Rävala Parkla AS. Tallinna Kaubamaja grupi 2014. aasta

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700