5. dets
Kuigi kaupmehed jälgivad praegu väga hoolikalt, kust kohast kulusid kokku hoida, siis kauplusi pigem sulgema ei kiputa. Rõhku pannakse hoopis laienemistele ja uuendamistele.
Kaubandus.ee toetajad:
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda andis eelmisel nädalal toidumärgise „Tunnustatud Eesti toit“ ehk Pääsukesemärgi kaheksale Eestis toodetud toidutootele, nende hulgas oli ka Eesti Pagari uudistoode Peremehe Põrandaleib, mille esmatootmine oli samal nädalal.
Kütusemüüja Olerex avas täna Ida-Virumaal Jõhvis suure ööpäevaringselt töötava täisteenindusjaama poe, kohviku ja pesulaga. Kahe viimase aastaga on Olerex avanud juba enam kui kümme uut tanklat üle Eesti.
Rahandusminister Annely Akkermann saatis kooskõlastusringile käibemaksuseaduse muudatused, mille tulemusel hakkab maksuhaldur kvartaalselt saama andmeid piiriüleste maksete kohta ja paraneb käibemaksulaekumine.
Ilmselt ei ole see suur saladus, et paljud inimesed soovivad enda õnne proovile panna. Kõige kiirem ja mugavam on selleks kasutada loomulikult online kasiinode lahendust. Olgu sooviks kasiinomängud, spordiennustus või mõni muu mäng, millega on võimalik raha võita või kaotada.
Tööriistad
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700