20. juuni
Kaubandus.ee’l oli võimalus külastada Riias asuvat Lidli logistikakeskust ning kuulda, kuidas ettevõttel hetkel läheb ja mis plaanid tulevikuks on.
Kaubandus.ee toetajad:
Raplas avati uus Risti Kaubanduskeskus, kus resideeruvad Prisma Peremarket, Pepco, Benu apteek ning Circle K, mis kõik on kohalike poolt ülimalt soojalt vastu võetud. Keskus sündis tänu kinnisvaraarendus- ja haldusettevõttele Vintselle, mille investeeringute juht Andres Suurna sõnul olid nii mõnusast vastuvõtust positiivselt üllatunud nii nemad ise kui ka rentnikud.
Eelmise aasta majandustulemused avalikustanud Amservile tõi pandeemiajärgne uus turuolukord 2021. aastal müügitulu ja kasumi kasvu, kuid pandeemia eelset taset veel ei saavutatud.
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA) hoiatab tarbijaid kasvuhoonete, autotelkide, aiakaupade ja varjualuste müüja Directexpo OÜ tegevuse eest.
A1000 Marketi juhi Tarmo Lauringu sõnul tõstsid alkoholitootjad kevadel viina hinda paarikümne sendi võrra, aga poed lisasid sellele omalt poolt veel juurde 30 senti ning sügiseks ähvardatakse uue suure hinnatõusuga.
Tööriistad
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700